بورسیه دوره‌های عکاسی

بورسیه دوره‌های عکاسی، در واقع کمک هزینه های تحصیلی و تشویقی هستند که از سوی اینجانب برای هنرجویان عزیز در نظر گرفته شده است. هنرجوی محترم نیازی به بازپرداخت این کمک های تشویقی ندارد. در نظر داشته باشید که تعداد افراد بورسیه شده محدود بوده و بعد از تکمیل اطلاعات، راستی آزمایی شما انجام میشود. لازم به ذکر هستش، ثبت نام شما هیچ گونه تعهدی برای اینجانب، جهت پذیرفته شدن حتمی در بورسیه دوره‌ها نخواهد داشت.

شرح مختصری از نحوه و فرایند بورسیه شدن

چگونه بورسیه بگیریم؟!

 بورس های دوره های عکاسی تنها شامل بخشی از هزینه های هنرجویان می شود که به صورت درصدی یا نقدی به آنها تعلق گیرد. این نوع بورسیه Porital Fund نامیده می شود. هنرجویان عزیز با پذیرش تحصیلی یا همان اپلای کردن (Apply) این بورسیه، موفق به کاهش ۵۰ درصد از هزینه های کلی دوره به صورت نقدی می‌شوند. هنرجویان عزیز با توجه به نوع بورسیه مد نظر خود، می‌توانند اقدام به پر کردن فرم انتهای صفحه کنند.

معرفی انواع بورسیه ها

کمک هزینه مهارت های خاص (Professionals)

اگر احساس می‌کنید شایستگی هنری و علمی این رشته را دارید و در دنیای عکاسی دارای مهارت و استعداد بالایی هستید و تا به حال خروجی قابل قبولی داشته اید، این نوع بورسیه مناسب شما است.

کمک هزینه مناطق خاص (Regional)

این نوع بورسیه به افرادی تعلق می گیرد که در مناطق خاص محروم و کم توسعه زندگی می‌کنند.

کمک هزینه افراد کم درآمد (Financial Need)

این نوع بورسیه به افرادی تعلق می گیرد که احساس می‌کنند استعداد های بالقوه قابل قبولی در عکاسی دارند، و توانایی مالی پرداخت کامل هزینه های دوره ها را ندارند.

بورسیه تحصیلی دوره‌های عکاسی (Scholarship)

پس از ارسال اطلاعات، درخواست شما بررسی و در صورت انتخاب، راستی آزمایی می شوید. لازم به ذکر هستش، ثبت نام شما هیچ گونه تعهدی برای اینجانب، جهت پذیرفته شدن حتمی در بورسیه دوره‌ها نخواهد داشت.
  • تمامی اطلاع رسانی های مرتبط با بورسیه شدن از طریق شماره همراه می باشد. لطفا در ارایه آن دقت فرمایید.
  • ( حداکثر در 250 کاراکتر توضیح دهید)
  • ( حداکثر در 250 کاراکتر توضیح دهید)
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .